Ղեկավարվելով «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» ՀՀ օրենքի 33-րդ հոդվածի 34-րդ մասի, «Տեղական ինքնակառավարման մասին» ՀՀ օրենքի 35-րդ հոդվածի 24) կետի և ՀՀ կադաստրի կոմիտեի գույքի նկատմամբ իրավունքի պետական գրանցման վարույթը կասեցնելու մասին 25․05․2021թ․ N Կ-25052021-05-0070 որոշումը, Գավառ համայնքի ղեկավարի 18 մայիսի 2021թվականի N 384-Ա որոշումը, որոշում եմ
1.Գավառ համայնքի ղեկավարի 18 Մայիսի 2021 թվականի N 384-Ա որոշման որոշման հղումներում /0.07390հա/ թվերի փոխարեն կարդալ՝ /0.06965 հա/ թվերը և /օրինական կառուցված 434.04 քմ մակերեսով շենք-շինություններով/ բառերի փոխարեն կարդալ՝ /օրինական կառուցված 443.3 քմ մակերեսով շենք-շինություններով/ բառերը։
2. Գավառ համայնքի ղեկավարի 18 Մայիսի 2021 թվականի N 384-Ա որոշման որոշման առաջին կետում, /ճանաչելով նրանց սեփականության իրավունքը 0.07390 հա ընդհանուր մակերեսով հողամասի և օրինական կառուցված 434.04 քմ շինությունների/ բառերի փոխարեն կարդալ՝ /ճանաչելով նրանց սեփականության իրավունքը 0.06965 հա ընդհանուր մակերեսով հողամասի և օրինական կառուցված 443.3 քմ շինությունների / բառերը։
3. Սույն որոշումը ուժի մեջ է մտնում հրապարակման հաջորդող օրը: