Ղեկավարվելով «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» ՀՀ օրենքի 1-ին հոդվածի 2-րդ մասի, 23-րդ հոդվածի, 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի 1) կետի, «Տեղական ինքնակառավարման մասին» ՀՀ օրենքի 35-րդ հոդվածի 24) կետի պահանջներով, որոշում եմ
1. Գավառ համայնքԻ ղեկավարի 17 փետրվարի 2025թ-ի թիվ 155-Ա որոշման նկարագրական մասում ինչը փաստացի կազմում է բառակապակցությունից հետո «0․16050» թվերը փոխարինել՝ «0․15537» թվերով; օրինական կառուցված բառակապակցությունից հետո «197․2» թվերը փոխարինել՝ «187․3» թվերով; 2-րդ կետում՝ նրանց սեփականության իրավունքը բառակապակցությունից հետո «0․16050» թվերը փոխարինել՝ «0․15537» թվերով, իսկ 3-րդ կետում սանհանգույցը և բառակապակցությունից հետո «12․3» թվերը փոխարինել՝ «6․3» թվերով։
2. Սույն որոշումը ներկայացնել ՀՀ անշարժ գույքի կադաստրի կոմիտեի անշարժ գույքի գրանցման միասնական ստորաբաժանում` գույքային իրավունքների պետական գրանցում կատարելու համար:
3. Որոշման կատարման հսկողությունը դնել Գավառ համայնքի ղեկավարի տեղակալ Գ. Բոշյանի վրա:
4. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում հրապարակմանը հաջորդող օրը: